Ana sayfa Gündem Mustafa Cengiz: Gomis’e para ödenmediği haberleri yalan!

Mustafa Cengiz: Gomis’e para ödenmediği haberleri yalan!

48
0
PAYLAŞ

“Aşırı sevinç ve aşırı üzüntülere karşıyım”

Süper Lig’in 18. haftasında deplasmanda Kayserispor’u 3-1 mağlup eden Galatasaray’da 3 puan sevinci yaşanırken, Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz maç sonu yaptığı açıklamada, “Aşırı sevinç ve aşırı üzüntülere karşıyım” dedi..

"Aşırı sevinç ve aşırı üzüntülere karşıyım"

Başkan seçildikten sonra takımı ilk maçında Kayserideplasmanında yalnız bırakmayan Mustafa Cengiz, maç sonu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Cengiz, “Maçtan sonra sıcağı sıcağına demeç vermemeyi düşünüyoruz. Yenildiğinizde yanlış şeyler söyleyebilirsiniz. Aşırı sevinç ve aşırı üzüntülere karşıyım. Nezaketen takımı desteklemek için geldim. Çarşamba ya da perşembe günü daha geniş açıklamalarım olacak. Camia için, Türk sporu, Türk futbolu için ve en önemlisi Galatasaray için en hayırlısı olur” ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz: ‘Gomis’e ödeme yapılmadığı haberi gerçek dışı’

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kayserispor deplasmanı öncesi açıklamalarda bulundu. Mustafa Cengiz, Burak Elmas ve Abdurrahim Albayrak’ın çalışmalara 1 ay öncesinden başladığını söylerken, Bafetimbi Gomis’e ödeme yapılmadığına yönelik haberlerin gerçek dışı olduğunu ifade etti.

Mustafa Cengiz: 'Gomis'e ödeme yapılmadığı haberi gerçek dışı'

“GOMIS’E ÖDEME YAPILMADIĞI DOĞRU DEĞİL”

Mustafa Cengiz, TRT Spor’a yaptığı açıklamada Bafetimbi Gomis’e ödeme yapılmadığı için kadroda olmadığına yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Mustafa Cengiz, “Galatasaray’ın her gün ödemesi var. Bugün için böyle bir durum söz konusu değil. Gomis’in alacaklarının ödenmemesi olduğunu söz konusu değil. Sakatlığından dolayı kadroda yok.” ifadelerini kullandı.

“BURAK ELMAS VE ABDURRAHİM ALBAYRAK 1 AY ÖNCE BAŞLADI”

Burak Elmas ve Abdurrahim Albayrak’ın 1 ay önceden çalışmalara başladığını söyleyen Cengiz,  sözlerini şöyle tamamladı:

“Burak Elmas ve Abdurrahim Albayrak 1 aydır zaten çalışıyorlar. Biz zaten onlardan ötürü oy alalım diye, görünmeyelim diye tevessül etmeyeceğiz. Galatasaray’ın etik değerleri bu diyoruz. Şu anda da çalıştıklarından emin olabilirsiniz..”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here