Ana sayfa Gündem “Neden kupayı kazandın.. Sezonu erken açacağız!.”

“Neden kupayı kazandın.. Sezonu erken açacağız!.”

23
0
PAYLAŞ

Tudor’dan Kocaman’a şok! ‘Neden kupayı kazandın?’

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Atiker Konyaspor karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısında Aykut Kocaman’ı “Neden kupayı kazandın? Bizim tatilimizden iki hafta gitti” esprisiyle güldürdü.

Tudor'dan Kocaman'a şok! ‘Neden kupayı kazandın?’

Konyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor basın odasına girdiği anda içeride bulunan Aykut Kocaman’a, “Neden kupayı kazandın? Bizim tatilimizden iki hafta gitti. Şaka şaka kupayı kazandığın için tebrik ediyorum. Önümüzdeki sezon için de şans diliyorum” şeklinde takıldı.

 

Tudor’un sözlerini gülerek karşılayan Kocaman da aynı şekilde Tudor’a önümüzdeki yıl için şans diledi.

Maçı değerlendiren Tudor, sonuç için mutlu olduğunu belirterek, “Diğer taraftan Adana kazanamadığı için mutlu değiliz. 2 hafta sonra tekrar sezonu açacağız. Şu anki durum bu. Bu sezondan dersler almamız lazım. Galatasaray’ın hedefi her zaman yukarılarda olmak. Bizim de hedefimiz bu yönde. Bu durum kötü geçen bir sezonun sonucu. Oyuncular da, biz de 2 hafta tatil yapmak istemeyiz ama sonuç bu. Hoş bir durum değil ama kabul edilmesi gereken bir durum. Önümüzdeki sezonu etkilemez. Bunun için bir sebep görmüyorum” diye konuştu.

“KISA SÜRE İÇİNDE YENİ OYUNCULARI GÖRECEKSİNİZ”

Galatasaray’ın 2 hafta sonra sezonu açacağını söyleyen Igor Tudor, transferlerle ilgili de konuştu:

Tudor şunları söyledi:
“Podolski hepimizin bildiği gibi gidiyor. Aradaki tatil çok uzun değil. 2 haftalık bir zaman dilimi var. Çok yakın zamanda kimlerin bizimle olup olmayacağını duyacaksınız. Sizin ve taraftarlarımızın bildiği gibi yeni ve farklı bir takım kurmak istiyoruz. Kısa süre içinde yeni oyuncuları aramızda göreceksiniz. Herkesin bildiği gibi zamanımız yok..”
(Mynet)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here