Ana sayfa Gündem Oğuzhan’ın formsuzluğunu nedeni bu güzel mi?

Oğuzhan’ın formsuzluğunu nedeni bu güzel mi?

38
0
PAYLAŞ

Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup aşk yaşıyor!

Beşiktaş’ın kaptanı Oğuzhan Özyakup bir süredir kötü performansı nedeniyle eleştiriliyor.. İddiaya göre genç Oğuzhan kara sevdaya tutuldu.. Bu nedenle de aklını bir türlü futbola vermiyor..

Kulislerde güzel oyuncu Demet Özdemir ile Beşiktaş’ın kaptanı Oğuzhan Özyakup arasında aşk yaşandığı konuşuluyor. Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup’un Demet Özdemir ile bir aydır birlikte olduğu iddia edildi..

 

Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup aşk yaşıyor!
‘Bir de Bizden Dinleyin’ programının yorumcusu Esra Sönmezer, Beşiktaş forması giyen Oğuzhan Özyakup ile oyuncu Demet Özdemir’in yeni bir aşka yelken açtığını söyledi.
Esra Sönmezer, “Beşiktaş’ın yakışıklı futbolcusu son dönemlerin gözde başrol oyuncusu güzeller güzeli Demet Özdemir’e gönlünü kaptırmış. Bir mekanda tanışmışlar. Fakat Demet Özdemir, Oğuzhan Özyakup’a yüz vermemiş. Başta Oğuzhan’ı kabul etmeyen Demet, daha sonra yapılan jestler karşısında ilgisiz kalamamış” ifadelerini kullandı.
Flaş bir iddiada bulunan Sönmezer, “Yaklaşık bir aydır birlikte olan Demet-Oğuzhan ikilisi, büyük aşk yaşıyorlar” dedi. (Habertürk)
Kaynak: Vatan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here