Ana sayfa Anasayfa Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

52
0
PAYLAŞ

Her kadının hayalini süsleyen şüphesizdir ki bir pırlanta mücevher bulunur. Kimileri zarafetin simgesi sade bir tek taş isterken kimileri altın ve pırlantanın mükemmel uyumu ile oluşan özel tasarım pırlanta bir gerdanlıkları düşler. Düşlerin gerçekle buluşması için butik kuyumcu anlayışına sahip kuruluşlar özel tasarımlarıyla hizmet vermektedir.

Mercan Ziya Göral işte bu anlayışla 1974’den bu yana müşterilerine istediği özel tasarım pırlanta yüzükler, kolyeler, küpeleri, tektaşları, setleri kısaca özel tasarım tüm mücevher ve pırlanta aksesuarları İstanbul Şişli’de bulunan mağazalarında sunmaktalar. Kurulduğu ilk günden beri kaliteli ürün, yaratıcı tasarımları, dürüstlük ve güven prensipleriyle hizmet veren Mercan Ziya Göral müşterilerinden daima tam not almaktadır. Mağazada çoğunlukla pırlanta taşlı ürünler ile kullanılırken tüm ürünler el işçiliği ile özel tasarım olarak imal edilmektedir.

Neden Butik Kuyumcu Tercih Ederiz?

Özel tasarım pırlanta ürünler kendi üretimleri olduğu için uygun satış avantajı bulunmaktadır. 40 seneyi aşkın süredir kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Mercan Ziya Göral mağazası titiz ve detaylı bir kalite kontrol sistemi bulunmaktadır. Değişen moda trendlerini sürekli takip eden benzersiz tasarımlar sunmaktalar. Mağaza butik kuyumcu olarak hizmet verdiği için siparişleri tam zamanında kesin teslimat yapmaktadırlar.

Özel Tasarımlarda Pırlanta Ve Altın Seçimi

Kişiye özel olarak üretilen mücevher ürünlerinde kullanılacak altın ve pırlanta tasarım aşamasında müşteri ile birlikte alanında uzman mücevher tasarımcıları ile kararlaştırır. Altın rengi ve ayar tasarımcıların yönlendirmesi ile ürünü kullanacak kişinin zevkine bırakılır. Pırlantanın rengi, kesimi, berraklığı tasarımın gerektirdiği şekilde maliyet de göz önünde bulundurularak müşteri ile birlikte tespit edilir.

Kullanılmayan Aksesuarlarınız Değerleniyor

Mercan Ziya Göral mağazası müşterileri tarafından getirilen pırlanta taşları ya da taşsız altın ürünleri, müşterilerin yanında ekspertizini yapmaktalar. Sonrasında ise yine tasarımı kullanacak kişi ile getirilen ürün ile neler yapılabileceği hakkında bilgilendirme yapmaktalar. Siz de unutulmaya yüz tutmuş, kullanılmayan mücevherlerinizi Şişli’de bulunan Mercan Ziya Göral mağazasına götürerek, hayallerinizi süsleyen aksesuarınıza uzman görüşü ve muazzam el işçiliği ile butik kuyumcu hizmeti veren bu mağaza ile kavuşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here