Ana sayfa Gündem Potada yılın birleşmesi.. Fenerbahçe ve Doğuş..

Potada yılın birleşmesi.. Fenerbahçe ve Doğuş..

95
0
PAYLAŞ

Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş..

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, basketbol takımı isim sponsorluğu konusunda anlaştı. Buna göre takımın ismi ‘Fenerbahçe Doğuş’ olacak..

 

Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk İsim Sponsorluğunda Anlaştı: Fenerbahçe Doğuş

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın yeni sezonda isim sponsorunun belli olduğu iddia edildi.

MAÇI BERABER İZLEDİLER

Darüşşafaka ile Fenerbahçe arasında oynanan THY EuroLeague maçını birlikte seyreden Aziz Yıldırım ile Ferit Şahenk ikilisi, maç sonrasındaki yemekte Fenerbahçeile Doğuş birlikteliği üzerinde fikir alışverişi yaptılar.

ORTA NOKTADA ANLAŞTILAR

Fenerbahçe ile Doğuş arasındaki görüşmelerde, isim sponsorluğu karşılığında ne kadarlık bir bütçenin kullanılacağı uzun süre tartışma konusu oldu. Aziz Yıldırım‘ın 45 milyon Dolar civarlarında bir talebi olduğu, Ferit Şahenk‘in ise 30 milyon Dolar civarında ısrar ettiği, anlaşmanın 40 milyon Dolara yakın bir noktada bittiği kulislerde öne sürüldü.

FENERBAHÇE DOĞUŞ

Bu yemek sonrasında seri bir şekilde devam eden görüşmeler sonuç verdi. Bu görüşmelerin sonucunda Fenerbahçe, yeni sezonda THY EuroLeague’de ve ligde FENERBAHÇE DOĞUŞ ismiyle mücadele edecek.

OBRADOVIC, 3-4 YILDIZI FENERBAHÇE‘YE ALACAK

Gelecek sezon THY EuroLeague’de olmayacak olan Darüşşafaka‘nın kadrosundan Obradovic‘in seçeceği 3 ya da 4 oyuncu da Fenerbahçe‘ye geçecek. Zeljko Obradovic‘in kontratları devam eden Brad Wanamaker ve öncesinde Fenerbahçe‘ye de transferini istediği James Anderson’ın başta gelen oyuncular olduğu kaydedildi.

Yerli rotasyonunu genişletmek için de Furkan Aldemir ve Birkan Batuk isimlerinin Fenerbahçe‘ye katılmasının gündemde olduğu belirtildi.

İBRAHİM KUTLUAY DA GELEBİLİR

Ayrıca, Darüşşafaka Doğuş‘un yönetiminde yer alan ve Zeljko Obradovic‘in hem eski öğrencisi olan hem de Fenerbahçe‘ye imzasında Mirsad Türkcan ile birlikte önemli bir rol oynayan İbrahim Kutluay‘ın da Ömer Onan‘dan boşalan genel menajer yardımcılığı görevine getirilebileceği de gündeme alınan konular arasında olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe‘nin basketboldaki efsanevi isimleri arasında yer alan İbrahim Kutluay, şu an Darüşşafaka Doğuş‘ta İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alıyor.

(sondakika.haberler)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here