Ana sayfa Gündem Pote, Adana Demirspor’da kalacak mı, gidecek mi?.

Pote, Adana Demirspor’da kalacak mı, gidecek mi?.

30
0
PAYLAŞ

Pote’den resmi açıklama! Gidecek mi, kalacak mı?

Pote'den resmi açıklama! Gidecek mi, kalacak mı?

TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un yıldız oyuncusu Pote, arkadaşımız Oğuzhan Delen’e özel açıklamalarda bulundu.

‘SEZON SONUNDA KARAR VERECEĞİM’

“Transfer konusuyla ilgili geçen sezon sonu da karşılaştım. Her şey sezon sonunda belli olacak. Oturacağız konuşacağız ve bir karar vereceğiz. Önümüzde çok zor maçlar var. Ben şimdilik sadece bunları düşünüyorum. Ligin bitimine iki ay kaldı. Daha sonra bu konuda karar vereceğim. Şu anda tüm konsantrasyonum kalan maçlarda takımım için çaba sarf etmek”

‘TÜM SORULAR YANIT BULACAK’

“Sezon sonunda sözleşmem sona eriyor ve daha farklı bir durum var.Kimsenin kafasını karıştıracak bir durum yok.Sezon sonu tüm sorular yanıt bulacak”

‘BENİ İSTEYEN TAKIMLAR VAR’

“Adana Demirspor benim için farklı bir noktada. Şunu kamuoyuna açıkça söylemek gerekirse beni isteyen takımlar var. Bu konuda strese girmiyorum ve kimseyle görüşmem olmadı.Her şeyi sezon sonuna bıraktım. En makul ve en uygun kararı kendi adıma almaya çalışacağım. Bir karar alırken üzerinde düşünmem bir sürü parametre var.Sadece finansal kriterler değil. Ailemin durumu ve takımın yeni sezondaki hedefleri çok önemli.Artık 32 yaşındayım ve kariyerimin sonlarına geliyorum.Kesinlikle şunu herkes bilsin ki karar vermemdeki neden asla para olmayacak.Her şeyi bütünüyle düşünüp bir karar vereceğim”

‘KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN’

“Kendime bir gol sayısı hedefi koymuyorum. Her sezon bir öncesi sezondan daha fazlasını yapmak istiyorum. Yüksek sayıda gol atacağımı biliyordum. Belki çoğu kişi bu performansı gösteremeyeceğimi düşünüyordu. Çok şükür Allah’ıma bugünleri gördüm. Gol kralı olmasam da son maça kadar elimden geleni sahada göstereceğim. Dediğim gibi geçen sezondan daha iyi olması adına çaba göstereceğimden kimsenin şüphesi olmasın”

Haber: Oğuzhan Delen / Ajansspor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here