Ana sayfa Anasayfa Rıdvan Dilmen: Galatasaray’ın 2 penaltısı verilmedi.. Belhanda’nın kırmızısı ağır. Antalyalı Maicon kırmızı...

Rıdvan Dilmen: Galatasaray’ın 2 penaltısı verilmedi.. Belhanda’nın kırmızısı ağır. Antalyalı Maicon kırmızı görmeliydi!

71
0
PAYLAŞ

Rıdvan Dilmen: Belhanda’nın kırmızı kartı gereksizdi!

Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Antalyaspor karşılaşmasını değerlendirdi. Dilmen, Belhanda’nın kırmızı kartının gereksiz olduğunu, Galatasaray lehine ikinci yarıdaki iki pozisyonda da penaltı verilebileceğini ve Antalyasporlu Maicon’un atılması gerektiğini söyledi..

Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Antalyaspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Dilmen ilk yarının ardından şunları söyledi:

“Türk Telekom’da özellikle Fatih Terim’in takımları ilk 15 dakikada etkilidir. Hamza hocanın takımı buraya Galatasaray’ı yenmeye değil, fark atmaya gelmiş. Açık oynamak için gelmişler. Maçın başında golü yediler. Büyük takımda büyük oyuncular cezayı keserler.”

Dilmen’in maç sonu yorumları ise şu şekildeydi:

“Belhanda’nın kırmızı kartı gereksiz oldu. İkinci sarı gereksizdi. Bana göre ikinci yarıdaki iki pozisyonda da Galatasaray lehine penaltı verilebilir. Antalyaspor’da Maicon’un Serdar Aziz’e yaptığı müdahalede kesin atılması lazımdı.”

“Galatasaray gollerini ve pozisyonlarını kontrataktan buldu. Bu tip maçlarda 3-0 olduğu zaman ne yaparsan yap oyuncular psikolojik olarak rahatlıyor. Bu rahatlıkla 70’e kadar gitti Galatasaray.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here