Ana sayfa Gündem Rizespor patladı: “Şikeci Trabzonspor!”

Rizespor patladı: “Şikeci Trabzonspor!”

9
0
PAYLAŞ

Rizespor yöneticisi Remzi Kazmaz patladı: ‘Şikeci Trabzonspor’

Son maçta Alanyaspor’u yenmesine karşın lige tutunamayan Rizespor, suçu komşusu Trabzonspor’a attı.. Alanyaspor maçı sonrası tüm Rizespor yönetiminin hedefinde Trabzonspor vardı.. Rizespor Başkanı Metin Kalkavan, dostluğun burada bittiğini belirterek “Rize bunu 100 yıl da, 500 yıl da geçse unutmaz” dedi.

Rizespor yöneticisi Remzi Kazmaz patladı: 'Şikeci Trabzonspor'
Metin Kalkavan şunları söyledi:
“Bu komşuluk değil. Çıkacaksınız, maçınızda gereğini yapacaksınız. Siz bizim yarışımıza karışmayın. Bakın benim rakibim nasıl oynadı. Tek kale neredeyse maç oynadı. Bu sonuçlar hiç önemli değil. O eforu, o mücadeleyi göstermeniz lazım. Sen kendi oyununu oynayacaksın. Bu üzücü. Bazı şeyler emek vermekle olmuyor. Gerek de yok. Herkes birbirini sevmek zorunda değil. Saygılı olacak. Bu kadar emek verdiğimiz dostlukta bu gerçekten üzücü. Düşmekten daha ağır. Biz yine çıkarız. Bu böyle olmaması lazım..”
Rizespor Basın sözcüsü Aykut Fereh da maçın bitiminde adeta Trabzonspor’a öfke kustu:

“Bu şehir bunu unutmayacak. Biz yönetim olarak Trabzon ile dostluğu yükseltemeye çalıştık. Bütün emekler boşunaymış. Bir takım kaybedebilir, ama mücadeleni edersin. Hiç maç oynamadan kaybetmek Trabzon’a yakışmadı. Biz Trabzon sayesinde düştük. Bu ayıp onlara yeter” dedi.

Rizespor yöneticisi Avukat Remzi Kazmaz ise Trabzonspor’u şike yapmakla suçladı.
Kazmaz, “Karadeniz ruhu yok. Rize aynı durumda olsa paşalar gibi oynardı. Şikeci Trabzon. Fenerbahçe’yi ağzından düşürmüyorlar ama, kendileri şike yapıyorlar”dedi..
Kaynak: Mynet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here