Ana sayfa Gündem Şenol Güneş: Bunlar Fenerbahçe taraftarı bile olabilir!

Şenol Güneş: Bunlar Fenerbahçe taraftarı bile olabilir!

68
0
PAYLAŞ

Şenol Güneş: Bunlar Fenerbahçe taraftarı bile olabilir!

Trabzonspor ile Beşiktaş arasında yarın oynanacak (5 Mart Pazartesi) lig maçı öncesi ortam gerildi.. Beşiktaş’ı karşılamak için Trabzon Havaalanı’na gelen taraftarların arasında Trabzonsporlular olunca işler karıştı.. Bu taraftarlardan birisinin Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e, “Trabzon’u sattın” sözleri ortamı gerdi.. Takım içinde bulunan Şenol Güneş dışarı çıkıp bu taraftara, “Asıl Trabzon’u siz sattınız” deyince gerilim daha da tırmandı..

Bu arada iddiaya göre taraftarların tepki göstermeye devam etmesi üzerine bir polisin yanına giden Şenol Güneş, “Burada suçlu sizsiniz. Bunlar paralı kişiler. Bunları siz gözaltına almıyorsunuz. Bunları araştırın. Bunlar Fenerbahçe taraftarı bile olabilir” dedi..

İşte bu gelişme sosyal medyada adeta infial yarattı.. Binlerce Fenerbahçeli taraftar Şenol Güneş’e sert sözlerle tepki gösterdi..

Trabzonspor taraftarından Şenol Güneş’e: Trabzon’u sattın!.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzon havalimanında tepkiyle karşılaştı. Trabzonsporlu taraftarlar, Güneş’e “Trabzon’u sattın” diyerek sitem etti.

Trabzonspor taraftarından Şenol Güneş'e: Trabzon'u sattın

Süper Lig’in 24. hafta mücadelesinde Trabzonspor’a konuk olacak olan Beşiktaş, karşılaşma için bu kente gitti.

“TRABZON’U SATTIN”

Takımı havaalanında karşılamaya gelen Beşiktaş taraftarları, futbolcular ve teknik heyet lehine tezahüratlarda bulunurken, bu ekibin içine girmiş olan birkaç Trabzonspor taraftarı, Teknik Direktör Şenol Güneş’e otobüse bindiği sırada tepki gösterdi ve “Trabzon’u sattın”dedi.

Trabzonspor taraftarından Şenol Güneş’e: Trabzon’u sattın – İZLE

“ESAS SİZ TRABZONSPOR’U SATIYORSUNUZ”

İlk başta Güneş, bu söylemi duymazdan gelirken, aynı taraftarlar tekrar Şenol Güneş’e “Trabzon’u sattın” ifadelerini kullandı. İkinci kez tepki gösterilmesi üzerine otobüsün kapısından dışarıya sarkan Şenol Güneş, “Ben kimi satmışım? Esas siz Trabzon’u satıyorsunuz” cevabını verdi.

“BUNLAR FENERBAHÇELİ OLABİLİRLER”

Güneş’in cevap vermesinin ardından otobüs hareket ederken, taraftarların yeniden tepki göstermesi üzerine Şenol Güneş, takım otobüsünü durdurarak bu kez polislere tepki gösterdi. Bir polisin yanına giden Güneş, “Burada suçlu sizsiniz. Bunlar paralı kişiler. Bunları siz gözaltına almıyorsunuz. Bunları araştırın. Bunlar Fenerbahçe taraftarı bile olabilir” dedi.

Bunun üzerine polis, Trabzon taraftarlarını otobüsün geçtiği bölgeden uzaklaştırdı. Kafile, kamp yapacağı otele doğru hareket etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here