Ana sayfa Gündem Şenol Güneş, Galatasaray ile kafa yaptı!.

Şenol Güneş, Galatasaray ile kafa yaptı!.

16
0
PAYLAŞ

Şenol Güneş: “Rakibimiz Başakşehir”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray karşısında aldıkları 1-0’lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu..

Şenol Güneş: "Rakibimiz Başakşehir"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray karşısında aldıkları 1-0’lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Taraftarı arkasına alan çok iyi bir takımla oynadık, kazanmak zorundalardı. Bir lig maçıydı, kazansak da kaybetsek de bizim için lig devam edecekti. Bütün oyuncularımla gurur duyuyorum ve gurur duymak istiyorum. Belki daha iyi hücum edebilirdik. Taraftarımızın sayısı azdı ama etkisi çoktu. Galatasaray’ı böyle bir dönemde yakalamanın avantajını değerlendirdik, Galatasaray da bir arayış içerisinde” dedi.
Herkes istediği şekilde konuşabilir, futbol bu yüzden güzel ama ben şampiyon olduk diyemem. Bunlar sadece yorum. İşin gerçeği; biz oynadığımız futbolla galibiyet almayı istiyoruz, bunu da başardık. Yeteneklerimizi biraz daha iyi kullanmak zorundayız. Biz şu anda sadece diğer takımların önüne geçtik ama hemen arkamızda Başakşehir var. Başakşehir de çok istikrarlı gidiyor. Arkadan gelen takımlar var. Bir maçı kaybettik, her şey bitti diyemezsiniz, o zaman elinizdekileri de kaybedersiniz. Fenerbahçe ve Galatasaray geride kaldı ama onlardan önce Başakşehir var rakibimiz. Yarış bittiyse her şey bittiği anlamına gelmiyor. Bu yüzden de yanlış yönetiliyoruz ” şeklinde konuştu.
Kaynak: Vatan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here