Ana sayfa Gündem ŞOK İDDİA!. “Aykut Kocaman Volkan Şen’i Terim’den dolayı istemiyor!”

ŞOK İDDİA!. “Aykut Kocaman Volkan Şen’i Terim’den dolayı istemiyor!”

13
0
PAYLAŞ

Aykut Kocaman, Volkan Şen’i istemiyor!.

Fenerbahçe, yeni sezon için çalışmalarını sürdürürken, Teknik Direktör Aykut Kocaman da kafasındaki ilk 11 ve yeni takımı için gece, gündüz çalışıyor.. Kocaman’ın kafasında iki ismin yeri yok.. Birincisi Volkan Şen, diğeri ise Van der Wiel.. Aykut Kocaman Volkan Şen konusundaki kararlılığını şu sözlerle özetliyor:

“Benim olduğum yerde o olamaz. İstediği yere gidebilir..” Fenerbahçe kulislerinde ise Volkan Şen için şu iddia dilden dile dolaşıyor..

Deniliyor ki: Fatih Terim en formsuz olduğu dönemde bile Volkan Şen’i Milli Takım’a aldı. Ona farklı bir gözle bakıyor. İşte bu nedenle Aykut Kıcaman Terim’in önemsediği bir oyuncuyu yakınında görmek istemiyor. Kocaman’ın korkusu Volkan Şen’in Fenerbahçe’de yaşananları Fatih Terim’e aktaracak olması. Bu psikolojide olduğu için de Volkan’ı takımda istemiyor..”

İddialar böyle.. Doğrudur ya da yanlıştır demiyoruz ancak aklımıza hep şu atasözü geliyor:

ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ!

 

Aykut Kocaman, Volkan Şen'i istemiyor

Topuk Yaylası’nda sıkı bir çalışma halinde olan sarı lacivertliler, transfer harekatını da sürdürürken, takımdaki sürpriz bir isim için Aykut Kocaman flaş bir karar aldı.

Fenerbahçe’de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Volkan Şen, Aykut Kocaman’ın gözüne bir türlü giremedi. Büyük umutlarla geldiği Fenerbahçe’de beklenen patlamayı yapamayan Volkan Şen için Asbaşkan Mahmut Uslu, “Beşiktaş’a gidebilir” demişti.

Ancak, Volkan Şen’in gözünün yurtdışında olduğu öğrenildi. Avrupa’da oynamayı kafasına koyan ve arayışlara başlayan milli oyuncu rotayı Ada’ya çevirdi.

Futbol hayatına İngiltere’de devam etmek isteyen Volkan Şen’in, yurt içinden gelen tüm teklifleri geri çevirdiği iddia ediliyor. Ada kulüpleri ile temasta olan Volkan Şen’in sarı lacivertlilerden ayrılmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Aykut Kocaman’ın bir diğer istemediği isim ise geçtiğimiz sezon adeta yatan Van der Wiel..

Tecrübeli teknik adam disiplinsiz davranışları nedeniyle Van der Wiel’e sıcak bakmıyor..

(Mynet)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here