ŞOK!. ŞOK!. ŞOK!. Beşiktaş’a UEFA’dan ceza geliyor.. |
Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

ŞOK!. ŞOK!. ŞOK!. Beşiktaş’a UEFA’dan ceza geliyor..
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Temmuz 2017 - 14:33:30
ŞOK!. ŞOK!. ŞOK!. Beşiktaş’a UEFA’dan ceza geliyor..

Fikret Orman: İnşallah doğru karar verirler! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bugün İsviçre’de gerçekleşen UEFA disiplin komutesi toplantısına katıldı.. Konu; Olympique Lyon ile Beşiktaş arasında oynanan maçta yaşanan seyirci olaylarıydı.. 3 saat sözlü duruşmada kalan Fikret Orman’ın toplantı sonrası sözleri camia ve taraftarlar arasında tedirginlik yarattı.. UEFA’ya yakın isimler de bu tedirginliğin ahkısz olmadığının altını çizdi.. İddialara […]

Fikret Orman: İnşallah doğru karar verirler!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bugün İsviçre’de gerçekleşen UEFA disiplin komutesi toplantısına katıldı..

Konu; Olympique Lyon ile Beşiktaş arasında oynanan maçta yaşanan seyirci olaylarıydı..

3 saat sözlü duruşmada kalan Fikret Orman’ın toplantı sonrası sözleri camia ve taraftarlar arasında tedirginlik yarattı.. UEFA’ya yakın isimler de bu tedirginliğin ahkısz olmadığının altını çizdi.. İddialara göre, UEFA, hem Beşiktaş’a hem de Lyon’a para cezasının yanı sıra seyircisiz oynama cezası verecek..

Bu gelişme Şampiyonlar Ligi grup maçlarında önemli bir gelir elde etmeyi hesaplayan Beşiktaş’ın tüm planlarını alt üst etti.. İddiaya göre Beşiktaş hem deplasman hem de kendi evindeki maçlarda seyircisiz ceza alacak..

Bunun sayısı ise yine iddialara göre içeride 2, dışarıda ise 3 toplam 5 maç..

Grup maçlarında toplam 6 maç oynandığı hesaplanırsa Beşiktaş neredeyse tüm karşılaşmaları seyircisinden yoksun oynayacak..

Tabi ki bunlar iddia.. Doğruluk payı ise UFEA’nın bu topmantının sonrasında yapacağı açıklamalarla netleşecek..

 

Fikret Orman: İnşallah doğru karar verirler!

UEFA’nın Nyon’daki merkezinde gerçekleştirilen sözlü duruşmaya giden Beşiktaş Kulübü BaşkanıFikret Orman, yaklaşık 3 saat süren mahkemenin ardından duruşma hakkında bilgi verdi.

Başkan Orman UEFA‘nın disiplin komitesi ile yapılan görüşme hakkında; “Yönetici arkadaşlarımızla geldik. Berk Bey, Şafak Bey, ben ve Avukatımız Koray bey buradaydık, beraber toplantıya girdik. Burada kendi haklılığımızı anlattık. UEFA’nın kendi kararları içerisinde şu var; bütün gelen taraftarları Türkiye forması da giyse, Türk Bayrağı da alsa bizim taraftarımız olarak kabul ediyorlar. Biz de bunun çok saçma olduğunu söyledik. Lyon maçında 5 kişi 10 kişi 50 kişi değil ; Türkler için 10 binin üzerinde bilet satıldığını hatırlattık ve bunun güvenliğinden de onların sorumlu olduğunu belirttik, bu kararı onların verdiğini ve o biletlerden gelen geliri de yine onların yani Lyon’un aldığını bütün bunlar için bizim bir kararımız olmadığını ifade ettik. Önümüzdeki süreçte de bu kadar Avrupa‘da iyi yönetilen , Türkiye’nin en önemli kurumu olan ve son özellikle 5 senedir de UEFA ile ilişkilerimiz hem FFP ve hem de bütün kuralları açısından çok iyi giden kulübü cezalandırmanın iyiyi değil kötüyü öne çıkaracağını ifade ettik. İnşallah doğru bir karar veririler” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Vatan

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz