Ana sayfa Gündem ŞOK SÖZLER: “Gomis midemi bulandırdı!”

ŞOK SÖZLER: “Gomis midemi bulandırdı!”

17
0
PAYLAŞ

Ahmet Çakar’dan Gomis yorumu..

Galatasaray’ın yeni transferi Bafetimbi Gomis’le ilgili eski hakem Ahmet Çakar’dan flaş bir yorum geldi. Ahmet Çakar, Gomis’in çok iyi bir bacraunda sahip olduğunu ancak Fransız yıldızın bayılma durumunun hoş olmadığını ifade etti..

 

Ahmet Çakar'dan Gomis yorumu

Ahmet Çakar’dan şaşırtan Gomis yorumu! Spor yazarı ve yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray’ın transferlerini değerlendirdi.

Ahmet Çakar, özellikle Bafetimbi Gomis konusunda ilginç ifadeler kullanırken, Sneijder konusuna da dikkat çekti.

İşte Ahmet Çakar’ın Gomis ile ilgili ilginç sözleri…

”Kağıt üzerinde 3 transfere baktığımızda başarılı gibi görünüyor. 3 oyuncu da ciddi kariyere sahipler ve G.Saray omurgasını bu 3 ciddi transferle tamamladı. Şimdi Sneijder sorununu çözmeliler, bir de kanatlarda daha etkili işler yapacak, defansif özellikleri de olan bir ya da iki oyuncuya ihtiyaç var. Gomis mükemmel bir backraunda sahip. Son sene performansı da çok göz alıcı fakat bu bayılma atakları midemi bulandırdı. Konuyu tam olarak bilmemekle birlikte bir sporcunun ara sıra bayılması kulağa çok hoş gelmiyor. Umarım altından başka şeyler çıkmaz.”

”3 TRANSFERİN İKİSİ FOS ÇIKARSA…”

”Galatasaray için özlenen başarı mutlaka gelecek demek kolay değil. Her şey alınmış olan yeni oyuncuların performanslarına bağlı. Eğer beklenen performanslarını gösterirlerse ve performansı yüksek bir veya iki kanat beki alınırsa G.Saray da ciddi olarak yarışın içinde olur. Amaa… Bu 3 oyuncudan bir veya iki tanesi kaba tabirle fos çıkarsa G.Saray geleceğini de kaybetmiş olur.”

(Sabah)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here