Ana sayfa Gündem SON DAKİKA.. Arsenal, Arda Turan kararını verdi!.

SON DAKİKA.. Arsenal, Arda Turan kararını verdi!.

12
0
PAYLAŞ

Arsenal, Arda Turan transferinden vazgeçti!

Milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran, kamptan gönderilince milli takımı bırakan Arda Turan’a Katalan ekibi sırt çevirdi, Arsenal transferden vazgeçti..

Arsenal, Arda Turan transferinden vazgeçti!

Makedonya ile oynanan hazırlık maçının ardından Arda Turan, milli takım uçağında 62 yaşındaki gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmıştı. Turan, Meşe’ye küfürler yağdırmış, boğazına sarılmıştı. 30 yaşındaki oyuncu bu olay sonrası kamptan gönderilince, milli takımı bırakma kararı almıştı. Yaşanan bu gelişme, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada yankı buldu. Barcelona, tecrübeli futbolcuyu gözden çıkardı. Arda’ya, “Teklifler var. Seni takımda düşünmüyoruz” mesajını gönderdi. Arda Turan ise buna, “Paramın tamamını verirseniz giderim” yanıtını verdi.

Wenger artık istemiyor

Arda Turan’a bir kötü haber de İngiltere’den geldi. 30 yaşındaki futbolcu, Arsenal’ın transfer listesinde ilk sıralarda yer alıyordu. Ancak taraftar tepkisine karşın İngiliz ekibiyle 2 yıllık yeni sözleşme imzalayan menajer Arsene Wenger’in, “Sorunlu oyuncu istemiyorum” diyerek bu transferden vazgeçtiği kaydedildi. Arsenal Yönetimi de Arda’yı transfer listesinden çıkarttı. (Fanatik)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here