Ana sayfa Gündem SON DAKİKA.. Aykut Kocaman resmen Fenerbahçe’de..

SON DAKİKA.. Aykut Kocaman resmen Fenerbahçe’de..

4
0
PAYLAŞ

KONYASPOR’DAN RESMİ AÇIKLAMA:

Atiker Konyaspor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, teknik direktör Aykut Kocaman’la yolları ayırdıklarını bildirdi..

Yapılan açıklamada, “Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman Fenerbahçe’lye gitmek için bizden izin istedi. Kendisine bu konuda gerekli izni verdik” denildi..

Böylece günlerdir konuşulan Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’nin başına geçtiği resmi bir şekilde ilan edilmiş oldu..

İŞTE O AÇIKLAMA:

28 Ekim 2014’ten bu yana beraber çalıştığımız teknik direktörümüz Aykut Kocaman dün futbol komitemizle bir araya gelerek Fenerbahçe Kulübüne gitmek üzere izin istemiştir.

 

Futbol komitemiz konuyu bugün toplanan yönetim kurulumuza götürmüş ve dün gerçekleşen görüşmenin detayları ele alınmıştır. Yönetim Kurulumuz hocamızın bu talebini anlayışla karşılamıştır.

 

Bilindiği üzere sayın hocamızın 2018’e kadar kulübümüzle sözleşmesi bulunmaktadır. Yönetim Kurulumuz ve camiamız bu süreçte kendisinin uzun yıllar Konyaspor’da görev yapması yönünde irade koymuştur. Fakat hocamızın ayrılma konusunda ısrarı üzerine böyle bir karar alınmıştır.

Kendisine, şehrimize yaşattığı bu gurur ve üstün başarı için teşekkür ediyoruz. Hocamıza yeni görevinde ve hayatında başarı, sağlık, mutluluk diliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here