Ana sayfa Gündem Stoch: “İlk 11’de oynamayı hak ediyorum ama..”

Stoch: “İlk 11’de oynamayı hak ediyorum ama..”

64
0
PAYLAŞ

Miroslav Stoch dayanamadı ve konuştu: Çok çalışıyorum ama…

Fenerbahçe’de uzun süre formasından uzak kalan ve Kasımpaşa maçın ailk 11’de başlayan Miroslav Stoch maç sonu üstü kapalı da olsa teknik direktörü Advocaat’ı eleştirdi. Çok çalıştığını, hatta tesislere bile ilk kendisinin geldiğini belirten Slovak oyuncu, “Hakkınızı alamadığınızı düşünebilirsiniz. Futbolda bunlar var ama bana çok fazla olduğunu düşünüyorum” dedi.

Süper Lig‘de 21. hafta mücadelesinde evinde Kasımpaşa‘yla 0-0 berabere kalan Fenerbahçe‘de bu maça ilk 11’de başlayan Miroslav Stoch hem karşılaşmayı değerlendirdi, forma giyememesinin sebeplerini sorguladı.

Çok daha fazla süre alması gerektiğini belirten Stoch şunları söyledi:

“Bu krizden çıkmalıyız”

Skordan dolayı çok üzgün ve hayal kırıklığına uğramış durumdayız. Bir kez daha puan kaybettik. Takım halinde zor bir durumdayız. Herkes takımın bulunduğu durumun farkında. Bir an önce bu durumun içinden çıkmamaız lazım. Bunu nasıl yaparız bilmiyorum. Bir an önce tepki vermeliyiz. Bu takım çok kaliteli ve tecrübeli oyunculardan kurulu… Bu krizden çıkabilmeliyiz.

İlişkili Haber

Rıdvan Dilmen: Geberik on numara bulamadılar

“Çok çalışıyorum, tesislere ilk ben geliyorum ama…”

Antrenmanlarda her şeyi deniyorum. Tüm gayretimle çok çalışıyorum. Tesislere ilk ben geliyorum. Fitness salonuna gidiyorum. Bazen çok üzülüyorum. Bu tür şeyler futbolda olur ama bana daha fazla oluyor diye düşünüyorum. Taraftarlar beni hayata bağlıyor, onun için burayı seviyorum. Tabii ki gelecek neler getirir bunu bilemeyiz.

(fanatik)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here