Ana sayfa Anasayfa TeleGol Programı yayından neden kaldırıldı?. Medyayı 2017’de daha kötü günler bekliyor!.

TeleGol Programı yayından neden kaldırıldı?. Medyayı 2017’de daha kötü günler bekliyor!.

34
0
PAYLAŞ

Telegol programı yayından kaldırıldı!.

2001 yılından bu yana yayınlanan ve Televizyonların sevilen programı Telegol, 360 televizyonu tarafından yayından kaldırıldı..

Telegol programı yayından kaldırıldı

 

Serhat Ulueren’in moderatörlüğünü yaptığı Engin Verel, Ümit Karan ve Adnan Aybaba’nın ise yorumcu olarak görev yaptıkları Telegol programı ekranlara veda ediyor.

Program UEFA Şampiyonlar Ligi yayıncısı olan Star Tv’de 2001 yılında Avrupa ve Lig maçlarını yorumlamak amacıyla yayın hayatına başlamış, farklı dönemlerde, farklı televizyon kanallarında ve farklı yorumcu kadrolarıyla yayın hayatına devam etmişti.
360 televizyon kanalında pazar ve pazartesi akşamları yayınlanan Telegol programı, kanalın ekonomik küçülme kararı nedeniyle yayından kaldırıldı.
Hatırlanacağı gibi daha önce de TVEM Televizyonu’nda yayınlanan Serbest Vuruş, kanalın ekonomik nedenleri öne sürmesi sonucu yayından kaldırılmıştı.
Serbest Vuruş’un TVEM’den yayın hayatına son vermesi sonrası kanal tüm programları yayından kaldırmıştı.
Bu gelişme sonrası Serbest Vuruş’ta yorumculuk yapan Adnan Aybaba ve Gökmen Özdenak TeleGol’e geçmiş ancak ikili Serbest Vuruş’taki etkilerini bu kanalda gösterememişti.
Raitnglerin düşük olması, programın izleyici kitlesinin sınırlı sayıda kalması nedeniyle de kanalın patronu Ethem Sancak küçülme yoluna gitti.
Alınan bilgilere göre Ethem Sancak 360 TV ve 24 TV’yi kısa bir süre içinde Turkuvaz medyaya devredecek.
Sancak’ın elinde aynıca Akşam, Güneş ve  Star gazeteleri bulunuyor..
(vatan)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here