Terim ve 2 damadı mekan bastı!. |
Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

Terim ve 2 damadı mekan bastı!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 15 Temmuz 2017 - 14:21:28
Terim ve 2 damadı mekan bastı!.

Terim ile mekan çalışanları kavga etti iddiası!. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in adı İzmir-Alaçatı’da kavgaya karıştı. Cumayı Cumartesi gününe bağlayan ilk saatlerce bir kebapçıda çıkan kavgada Fatih Terim ve yanında olduğu iddia edilen damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran ile çalışanlar birbirine girdi. Çalışanların karakolda verdiği ifadeye göre Terim’in yanında bulunan kişiler mekandaki sandalyeleri etrafa […]

Terim ile mekan çalışanları kavga etti iddiası!.

Terim ile mekan çalışanları kavga etti iddiası!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in adı İzmir-Alaçatı’da kavgaya karıştı. Cumayı Cumartesi gününe bağlayan ilk saatlerce bir kebapçıda çıkan kavgada Fatih Terim ve yanında olduğu iddia edilen damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran ile çalışanlar birbirine girdi.

Çalışanların karakolda verdiği ifadeye göre Terim’in yanında bulunan kişiler mekandaki sandalyeleri etrafa fırlatırken, çalışanlar darp edildi.

Henüz Fatih Terim cephesinden açıklama gelmezken, olayın çıkış nedeni olarak ise kebap dükkanının ocağının Terim’in evine yakın olması gösterildi. Daha önce iş yeri sahibi, Fatih Terim’in isteği üzerine ocağı tadilatla geriye taşırken, aynı isteğin bir kez daha tekrarlanması üzerine kavga çıktı. (Skor)

YAŞANANLARLA İLGİLİ EN ÇARPICI DETAYLARI İSE DENEYİMLİ GAZETECİ KADİR ÇETİNÇALI SOSYAL MEDYA HESABI TWITTER ÜZERİNDEN YAPTI..

İŞTE O PAYLAŞIMLAR:

FATİH TERİM’İN 2 DAMADI

DAHA ÖNCE DE YİNE BİR KAVGA OLAYINDA

GÜNDEM OLMUŞLARDI..

Fatih Terim’in damatları kavga etti..

İspanya maçı sırasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e tribünden edilen küfürler, damatlar Volkan Bahçekapılı ile Ahmet Baran’ı çıldırttı! İkili küfür eden taraftarla kavga etti.

 09:16 20 Haziran 2016

EURO 2016’da oynadığı iki maçta da varlık göstermeyen ve büyük prim tartışmalarının olduğu A Milli Futbol Takımı’nın İspanya’ya yenildiği maç olaylı geçti.

Arda Turan’ın yuhalandığı maç sonrasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de soyunma odasında sinir krizi geçirdi. Bu krize neden olan olay ise hamile kızı Buse Terim’e sosyal medyada doğmamış çocuğuna birçok çirkin sözlerine söylenmesi…

TERİM’İN DAMATLARI DAYANAMADI KAVGA ÇIKTI

Yaşananlar sadece bununla da sınırlı kalmadı. Posta’da yer alan habere göre; Fatih Terim’in tüm ailesi İspanya karşılaşmasında tribündeydi. Terim’in damatları Volkan Bahçekapılı ile Ahmet Baran’ın tribünde kavga ettiği iddia edildi.

Kötü futbol üzerinde bazı taraftarların takıma ve Fatih Terim’e küfür etmesi sonrasında iki damat da bir kişinin üzerine yürüdü. Yumrukların konuştuğu kavgayı tribünde bulunan diğer kişiler araya girerek ayırdı.

Ahmet Baran, Merve Terim ile 5 yıldır; Volkan Bahçekapılı da Buse Terim ie 2 yıldır evli.

(sözcü)

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Finans Haberleri