Ana sayfa Gündem “Utanmaz Arda! Sen babanın yumurtalıklarında sperm bile değilken Bilal gazetecilik yapıyordu!”

“Utanmaz Arda! Sen babanın yumurtalıklarında sperm bile değilken Bilal gazetecilik yapıyordu!”

25
0
PAYLAŞ

Arda’ya büyük tepki..

Arda Turan’ın uçakta gazeteci Bilal Meşe’nin boğazını sıkmasına tepkiler çığ gibi büyüyor..

Spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Arda Turan’a bu yaptığı olay için adeta ateş püskürdü.. Ahmet Çakar sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Utanmaz Arda ,saldırdığın adam deden yaşında. Bilal Meşe şerefiyle gazetecilik yaparken sen babanın yumurtalıklarında sperm bile değildin!.

Mehmet Demirkol da ateş püskürdü!

‘Bunu yapanın…’

Mehmet Demirkol, “Spor Servisi” Programı’nda duayen gazeteci Bilal Meşe’ye küfür eden ve boğazını sıkan Milli Takım kaptanı Arda Turan ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

  • GİRİŞ06.06.2017 12:23
  • GÜNCELLEME06.06.2017 12:24
Arda'ya ateş püskürdü! 'Bunu yapanın...'

Spor yazarı ve yorumcu Mehmet Demirkol, “Spor Servisi” programında duayen gazeteci Bilal Meşe‘ye küfür eden ve fiziksel saldırıda bulunan Milli Takım kaptanı Arda Turan‘a sert sözlerle yüklendi.

İşte Mehmet Demirkol’un sözleri:

“Babandan büyük birisi var karşında üstelik oturuyor ve boğazını sıkıyorsun. Gençsin, futbolcusun. Hayatta bekleyeceğim en son insan Arda! Nasıl olur aklım hayalim almıyor. Ben yaparım o yapmaz yani. Bir de üzerine yazı yazıyor. Galatasaray formalı fotoğraf. Galatasaray camiasının desteğini almak için. Aklım hayalim almıyor. Prim konuları dışında Bilal Meşe’nin yaptığı bir haberi yok.

‘Bilal abi bu işin peşini bırakmamalı’

Bilal abinin bu işin peşini bırakmaması lazım. Bilal Meşe bu muhabirliğin duayeni. Bu işin peşini bırakmamalı. Genç muhabirlere örnek olacak. Arda saldırıyor, açıklama yapıyor. Arda bunu TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e yapıyor. Bu iş şahsileşti.

‘Bunu yapanın otele bile alınmaması lazım’

Bunu yapan kadro dışı kalır. Bir daha Milli Takım’a çağrılamaz. Otele bile alınmaması lazım. Gazeteciye saldırıyorsan dışarıda kalırsın. Bunun asıl sorumlusu bizim meslekteki ‘olur kardeşim’ciler. Bunlar abi kardeştir, olur böyle şeyre diyenler… Cehenneme giden yollar iyi niyet taşlarıyla döşelidir. Olur olur olurdan buraya gelirsin. Gazetecilik yapmak suç. Benim arkadaşlarım ‘Fatih Terim’e niye gidip soru soruyorsun? Sen bilmiyor musun?’ diyorlar. Çok şey biliyorum ama kaynağına söyleteceksin.”

(tümspor)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here