Ana sayfa Gündem “Vodafone Park’ta 300 bin kişi olacak!”

“Vodafone Park’ta 300 bin kişi olacak!”

7
0
PAYLAŞ

Stadın yeni ismini açıkladı!

Stadın yeni ismini açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, CNN Türk’te yayınlanan Hafta Sonu programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman’ın öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

“Artık Vodafone Park…”

“Artık Arena’dan Vodafone Park’a dönüyoruz. Bugün Beşiktaşlılar için mutlu gün. Bugün bizim düğün günümüz. Geçen sene olan organizasyona benziyor. Geçen sene teknelerle gelmiştik. Bu sene de aynı olacak. 200-300 bin kişi stat dışıyla olur herhalde. Bizim stadyumumuzun kendi meydanı var. Futbolcuların taraftarlarla bulaşacağı bir organizasyon yapıyoruz. Sonra içeri girip maçımızı oynayacağız. Sonra da kupa töreni var. Sonra da ayrılacağız. Ramazandan sonra balo yapacağız.”

“Seneye Avrupa’da daha iyi işler…”

“Gaziantep maçında sonra ‘bitti’ dedik. Bursa maçını kazanmamız çok önemliydi. Biz çok daha erken bekliyorduk. Bizde de bu hava vardı açıkcası. Bizim için önemli olan maratona başlayıp, maratonun galibi olmaktı. Geçen sene ve bu sene şampiyon olduğumuz için mutluyuz.

Ben özellikle UEFA’da finale çok konsantre olmuştum. Lyon maçını penaltılarda kaybetmek çok üzücü oldu. Hep güneşli günler yok ama sonunda hep güneş geliyor. Seneye Avrupa’da daha iyi işler yapacağımızı düşünüyoruz.”

“Çok daha yalnız bir insanım”

“Ben Beşiktaş Başkanı olmadan öncesine göre çok daha yalnız bir insanım. Çünkü, daha kontrollü yaşıyorum. Çok yoğun geçiyor hayatım. Haftanın 7 günü çalışıyoruz.”

“Klavye delikanlıları için…”

“Küfür ve hakaret edenlere dava açıyorum. Davadan gelecek paralarla da klavye delikanlıları için bir okul açacağım. Yanınıza gelince sakinler. Ömründe bir iş yapmamış kişiler bir şeyler yazıyorlar. Dışarıda tüm taraftarlar bana saygı gösteriyor.”

“Mütevazılık bizim geleneğimizdir”

“Mütevazılık bizim geleneğimizdir. Beşiktaş külütüründe havalı insanlar sevilmez. Eski başkanlarımız da öyledir. Yıldırım Demirören benim dostumdur. Fakat yönetim şekillerimiz farklı olduğu için ayrıldık.”

“Aziz Yıldırım ile dostluğumuz bitti”

“Deplasman tribünü konusu yeniden düzenlemeli. Kasımpaşa taraftarı 4 kişi olarak geldi. Gelir arttırmamız lazım. Üstüne koyarak arttırmamız lazım.

Aziz Yıldırım ile eskiden iyi bir ilişkimiz vardı. Belimin altı bir açıklaması oldu o günden sonra işim olmaz. Dostluklar bu açıklamalarla kurulmaz. Aziz Yıldırım ile dostluğumuz bitti.”

“Biz iyi futbolcuları takımımızda görmek istiyoruz”

“(Caner Erkin ve Gökhan Gönül transferleri) Biz iyi futbolcuları takımımızda görmek istiyoruz. Hangi takım olduğu önemli değil. Lig bitince hocayla oturup konuşacağız ve kararı vereceğiz.”

“Euroleague hırsızlık organizasyonudur” açıklaması yorumu

“Bazen maksadını aşan konuşmalar olmuş olabilir. Fikirlerimin yüzde bir milyon arkasındayım. Fenerbahçe’nin elde ettiği başarıyı asla küçümsemiyorum. Hangi kritere göre bunları alıyorsun? Fenerbahçe geçen sene de hak etti. Kararlar şeffaf değil ve tamamen ticari. Euroleague tamamen ticari bir organizasyon. Fenerbahçe’nin başarısını küçümsemiyorum.

Kulüpten ayrılırken, insanlar geldiği gibi gitmesini de bilmeli.”
“Basketbolda final bekliyoruz”

“Basketbolda artık final bekliyoruz. Oraya da yakınız. Bizim bütçemizde bir takım için müthiş bir başarı.”

Köprüde Fenerbahçe bayrağı yakılması

Kim yaptıysa ayıp şeyler. Kötü şeyler, kötü olayları ateşliyor. Fenerbahçe’nin bayrağı yakılması yanlış.”

(Ajansspor)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here