Ana sayfa Gündem YOK ARTIK DEMEYİN!. Sabri Reis’e La Liga’dan teklif geldi..

YOK ARTIK DEMEYİN!. Sabri Reis’e La Liga’dan teklif geldi..

10
0
PAYLAŞ

Real Betis Sabri Sarıoğlu’nu istiyor..

Galatasaray’ın sözleşmesini uzatmadığı Sabri Sarıoğlu Avrupa’ya gidiyor. Tecrübeli oyuncuya La Liga ekiplerinden Real Betis’in talip olduğu ve menajer vasıtasıyla Sabri’ye teklifte bulunduğu öğrenildi.

Real Betis Sabri Sarıoğlu'nu istiyor

Galatasaray ile yollarını ayıran Sabri Sarıoğlu’na İspanya’dan flaş teklif. Sarı kırmızılı ekibin sözleşmesini yenilemeyerek yollarını ayırdığı Sabri Sarıoğlu’na La Liga ekiplerinden Real Betis, tecrübeli futbolcuyla temasa geçti.

Bonservisi elinde bulunan Sabri Sarıoğlu için menajer vasıtasıyla teklif sunan Real Betis, yıldız futbolcuyu transfer etmek için harekete geçti.

BEDAVA OLMASI TRANSFERİ CAZİP KILDI

Maddi yönden dar boğazda olan İspanyol ekip için senelerdir Galatasaray’da oynayan tecrübeli futbolcunun bonservisinin elinde bulunması transferi çok cazip kılan etken oldu.

Real Betis yöneticileri Sabri’nin menajeriyle görüşme gerçekleştirerek yıldız futbolcunun son durumu hakkında bilgi aldı. Görüşmenin olumlu geçmesi ve tarafların ücret konusunda anlaşmasının ardından transfer için prensipte anlaşıldı.

ARDA TURAN: ”HİÇ DÜŞÜNMEDEN GEL”

Gelen teklif sonrasında Arda Turan’la konuşan Sabri takım hakkında bilgi aldı. Konuşmada Arda Turan, “Hiç düşünmeden gel” dedi.

Sabri Sarıoğlu, gelen teklif için süre istediği ve kararını vermesi durumunda transferin önümüzdeki hafta duyurulacağı öğrenildi.

(Star)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here